رفع تداخل خارج از موعد ---- حذف و اضافه

دانشجویان گرامی که در موعد مقرر نسبت به ارسال درخواست رفع تداخل خود اقدام نکردند و بعدا ایمیل زده اند نگران وضعیت رفع تداخل خود نباشند. رفع تداخل برای این دسته از دانشجویان در روز حذف و اضافه صورت خواهد گرفت.

 

طبق تقویم آموزشی حذف و اضافه روزهای 9 و 10 مهرماه 90 می باشد

دانشجویان گرامی با توجه به ورودی خود از طریق رابط مربوطه نسبت به ارسال فرم تکمیل شده و امضا شده حذف و اضافه اقدام نمایند.

هر دانشجو می تواند دو درس حذف و دو درس اضافه کند.

دانلود فرم حذف و اضافه

 

توجه : جهت تسهیل انجام حذف و اضافه دانشجویان عزیز لطفا از روز 1 مهر ماه تا 6 مهر ماه نسبت به تکمیل و ارسال فرم امضا شده حذف و اضافه خود اقدام نمایند.

روزهای 7 و 8 مهر ماه رابطین ایمیلها را دسته بندی خواهند کرد.

روز 9 مهر ماه حذف و اضافه توسط مدیریت محترم گروه پس از بررسی در سیستم سما ثبت خواهد شد.

دانشجویان از ساعت پایان وقت اداری روز 9 مهر ماه تا صبح 10 مهر ماه می بایستی اکانت سما خود را کنترل کنند و امر حذف و اضافه خود را چک کنند تا اگر اشکالی بود بتوانیم در روز 10 مهر ماه نسبت به رفع اشکال احتمالی دانشجویان بپردازیم.

تذکر تذکر: دانشجویان عزیز حذف و اضافه تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد و به هیچ عنوان به درخواستهای ارسالی بعد از موعد مقرر تحویل حذف و اضافه ، ترتیب اثر نخواهیم داد ( از 1 مهر ماه تا 6 مهر ماه فرصت کافی دارید برای تصمیم گیری الان هم که همه واحدهاتون ثبت شده و خودتون میدونید میخواهید چی حذف بشه و چی اضافه شه پس تنبلی نکنید و برای روز آخر نگه ندارید)

 

ورودی 86 و 87 - آقای بهزاد قوامیان - el.pezeshki1@sut.ac.ir

ورودی 88 - آقای محمد رحیم سبحانی - el.pezeshki2@sut.ac.ir

ورودی 89 - آقای سیدفخرالدین نبوی - el.pezeshki3@sut.ac.ir

 

 نکته : لطفا در قسمت موضوع ایمیل خود از فرمت زیر پیروی کنید.

subject : بهزاد قوامیان - 86150106 - درخواست حذف و اضافه

 

/ 5 نظر / 29 بازدید
دانشجو

salam bebakhshid in formi ke ghozashtin tosh 2 tas yani yeki sh noskheye daneshjo hast yekish ham noskheye edare amozesh hast.hardosho ham por konim?ya inke hamon noskheye marbot be daneshjo ro por konim????????????

مهدی

درسها که همه تکمیل ظرفیت شدن. آموزش هم که تا حالا کلاس جدیدی باز نکرده؟ آخه ما چطور حذف و اضافه کنیم. من این ترم فقط 11 واحد تونستم بردارم

رامین

با سلام و خسته نباشید من در قسمت تقاضای ایجاد کلاس برای واحدهای تکمیل ظرفیت شده که در ال ام اس بصورت فرم بود تعداد 4 کلاس را درخواست زده و ارسال کردم حالا باید برای اون درسا هم این فرم رو پر کنم؟

سلام آیا باید شهریه درسی که میخایم حذف کنیم رو هم بدیم؟ یعنی شهریه ی واحد حذف شده گرفته میشه؟

غفارزاده

ba salam aghaye ghavamian mailhai ke be in adresetun mifrestam fail mishe.